HAKKIMIZDA

20 yılı aşkın bir süredir rotasından ayrılmadığı doğruları ve iş prensipleri ile güçlü bir noktaya ulaşmıştır. İşindeki kalite, tam güvenilir olmak, ürettiği çözümler, doğru ve zamanında teslimat yapmak, müşteri memnuniyetindeki başarı sırlarını oluşturmaktadır.

1985 yılında Sabri ÖZAĞARTAN tarafından Karabük'te Bakır Termosifon üretmek üzere kurulan şirketimiz bugün 600 m2 kapalı üretim tesisine sahip olup, Karabük ve İstanbul'da bulunan iki adet merkezi ile bütün Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Firmamızda ana faaliyet olarak; Bakır ve Galvaniz kaplama gibi metallar üzerinde çalışmaktadır. Bu ürün ve hizmetlerin yanında, tesisimizde telekomünikasyonda kullanılan özel parçalar ve topraklama sistemlerinde sürekli iletkenliği sağlayan BiMetal üretimi gerçekleştirilmekte, özel projeli metal malzeme imalatı da yapılmaktadır. Firmamızın bu ürünleri Lübnan ve Süveyş Kanalında Enerji Nakil Hatlarında kullanılmıştır.

Ağartan Enerji - Trafo Merkezi Kapı Sistemi

Firmamız kendi tescilli ürünlerimiz olan Galvaniz ve Beton Direk Kofre Kapakları İmalat ve Montajını, Trafo Merkezi Kapı Sistemi ve Kilit Teknolojileri üzerine patentli çalışmalar üretmektedir.

Ağartan Enerji - Direk Kofre Kapağı

Enerji tesislerinde mevcut İndirici ve Dağıtım Trafo Merkezlerinin Kumanda ve Koruma Sistemleri Bakım Onarımını ve Yeni Tesis Kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

  • AĞARTAN ENERJİ
  • Direkler

Kamera Direkleri, Poligon Aydınlatma Direkleri, Çelik Konik Direkler, Dekoratif Aydınlatma Direkleri, Paratoner Direkleri, Projektör Direkleri, Bayrak Direkleri

  • AĞARTAN ENERJİ
  • Güvenlik Sistemleri

Trafo Kilitleri, Trafo Kapısı, Çit Sistemleri, Direk Kapağı, Uyarı İşaretleri, Enerji İkaz Kukaları, Muhafazalı Panolar

  • AĞARTAN ENERJİ
  • Özel İmalat

Dökme Menteşe, Yatay Sondaj Makinası, Gündüz Denizci Feneri, Direk Reklam Aparatları

  • AĞARTAN ENERJİ
  • Armatürler

Sensörlü Halojen Projektörler, Dekoratif Armatürler, Alüminyum Gövdeli Projektörler, Aydınlatma Armatürleri